Pop-up Question Redirect (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Yes
cs: Ano

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Configuration
cs: Nastavení

en: minutes
cs: minuty

en: hour
cs: hodina

en: About
cs: Popis
