Pop-up Question Redirect (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: List
da: Vis

en: Yes
da: Ja

en: Created
da: Oprettet

en: Configuration
da: Indstillinger

en: minutes
da: minutter

en: hour
da: time

en: About
da: Om
