Pop-up Question Redirect (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Yes
eo: Jes

en: Created
eo: Kreita

en: Configuration
eo: Agordoj
