Pop-up Question Redirect (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Yes
fil: Oo

en: Created
fil: Inilikha

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
