Pop-up Question Redirect (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Yes
jv: Ya

en: Created
jv: Digawé

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani
