Pop-up Question Redirect (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
