Pop-up Question Redirect (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
