Pop-up Question Redirect (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Yes
lv: Jā

en: Created
lv: Izveidots

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: minutes
lv: minūtes

en: hour
lv: stunda

en: About
lv: Par
