Pop-up Question Redirect (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Yes
pl: Tak

en: Created
pl: Utworzono

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: minutes
pl: minuty

en: hour
pl: godzina

en: About
pl: O stronie
