Pop-up Question Redirect (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Yes
sl: Da

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
