Pop-up Question Redirect (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Yes
th: ใช่

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ
