Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Yes
af: Ja

en: Created
af: Geskep

en: Configuration
af: Konfigurasie
