Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Yes
az: Bəli

en: Created
az: Yaradıldı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya
