Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
