Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Type
es: Tipo

en: List
es: Listado

en: Yes
es: Sí

en: Created
es: Creado

en: Configuration
es: Configuración

en: minutes
es: minutos

en: hour
es: hora

en: About
es: Acerca de
