Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Yes
eu: Bai

en: Created
eu: Sortua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: hour
eu: ordua

en: About
eu: (r)i buruz
