Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: List
fr: Lister

en: Yes
fr: Oui

en: Created
fr: Créé

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: No entries available.
fr: Aucun message disponible

en: Survey
fr: Questionnaire

en: hour
fr: heure

en: About
fr: À propos
