Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: List
hi: सूची

en: Yes
hi: हाँ

en: Created
hi: निर्मित

en: Configuration
hi: विन्यास

en: hour
hi: घंटा

en: About
hi: के बारे में
