Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Yes
hr: Da

en: Created
hr: Stvoreno

en: Configuration
hr: Postavke

en: About
hr: Opis
