Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Yes
hy: Այո

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
