Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Type
id: Jenis

en: List
id: Daftar

en: Yes
id: Ya

en: Created
id: Dibuat

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: hour
id: jam

en: About
id: Tentang
