Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Yes
is: Já

en: Created
is: Stofnað

en: hour
is: ár

en: About
is: Um
