Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Yes
ka: დიახ

en: Created
ka: შექმნილია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
