Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Yes
mn: Тийм

en: Created
mn: Үүссэн

en: Configuration
mn: Тохиргоо
