Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Yes
mr: हो

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Configuration
mr: संरूपण
