Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: hour
my: နာရီ

en: About
my: အကြောင်း
