Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Yes
nl: Ja

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Id
nl: ID

en: Configuration
nl: Instellingen

en: minutes
nl: minuten

en: Survey
nl: Enquête

en: hour
nl: uur

en: About
nl: Over
