Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Yes
ro: Da

en: Created
ro: Creat

en: Configuration
ro: Configurație

en: About
ro: Despre
