Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Yes
sk: Áno

en: Created
sk: Vytvorené

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: minutes
sk: minúty

en: hour
sk: hodina

en: About
sk: Informácie o
