Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Yes
sv: Ja

en: Created
sv: Skapad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: minutes
sv: minuter

en: hour
sv: timme

en: About
sv: Om
