Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Yes
te: అవును

en: Created
te: సృష్టితం

en: hour
te: గంట

en: About
te: గురించి
