Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Yes
vi: Có

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: minutes
vi: phút

en: hour
vi: giờ

en: About
vi: Giới thiệu
