Pop-up Question Redirect (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Yes
ar: نعم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: minutes
ar: دقائق

en: hour
ar: ساعة

en: About
ar: حول
