Pop-up Question Redirect (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Yes
cy: Ie

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: hour
cy: awr
