Pop-up Question Redirect (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Type
de: Typ

en: List
de: Liste

en: Yes
de: Ja

en: Created
de: Erstellt

en: Id
de: ID

en: Configuration
de: Konfiguration

en: No entries available.
de: Keine Einträge verfügbar.

en: minutes
de: Minuten

en: hour
de: Stunde

en: About
de: Über

en: Popup title
de: Popup-Titel

en: Ip
de: IP
