Pop-up Question Redirect (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Yes
hu: Igen

en: Created
hu: Létrehozva

en: Id
hu: Azonosító

en: Configuration
hu: Beállítás

en: minutes
hu: perc

en: hour
hu: óra

en: About
hu: Leírás

en: Ip
hu: IP
