Pop-up Question Redirect (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Type
it: Tipo

en: List
it: Elenco

en: Yes
it: Sì

en: Created
it: Creato

en: Configuration
it: Configurazione

en: minutes
it: minuti

en: hour
it: ora

en: About
it: Informazioni
