Pop-up Question Redirect (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: Yes
ja: はい

en: Created
ja: 作成

en: Id
ja: ID

en: Configuration
ja: 環境設定

en: minutes
ja: 分

en: hour
ja: 時間

en: About
ja: アバウト
