Pop-up Question Redirect (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: سجل

en: Yes
fa: بله

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Id
fa: هویت

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: About
fa: درباره
