Pop-up Question Redirect (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: List
pt: Lista

en: Yes
pt: Sim

en: Created
pt: Criado

en: Configuration
pt: Configurações

en: minutes
pt: minutos

en: hour
pt: hora

en: About
pt: Sobre

en: Popup title
pt: Título do Popup
