Pop-up Question Redirect (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: About
ta: பற்றி
