Pop-up Question Redirect (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Yes
uk: Так

en: Created
uk: Створено

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: hour
uk: година

en: About
uk: Про модуль

en: Popup title
uk: Заголовок спливного вікна
