Pop-up Question Redirect (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Yes
gl: Si

en: Created
gl: Creado

en: Configuration
gl: Configuración

en: hour
gl: hora

en: About
gl: Información
