Pop-up Question Redirect (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Yes
he: כן

en: Created
he: נוצר

en: Configuration
he: הגדרות

en: No entries available.
he: אין פרסומים להצגה.

en: hour
he: שעה

en: About
he: אודות
