Pop-up Question Redirect (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: List
nn: Liste

en: Yes
nn: Ja

en: Created
nn: Laga

en: Configuration
nn: Oppsett

en: minutes
nn: minutt

en: hour
nn: time
