Pop-up Question Redirect (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Yes
oc: Òc

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Configuration
oc: Configuracion

en: minutes
oc: minutas

en: hour
oc: ora

en: About
oc: A prepaus
