Pop-up Question Redirect (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Yes
ps: هو

en: Configuration
ps: سازول

en: hour
ps: کړی

en: About
ps: په اړه
