Pop-up Question Redirect (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Yes
tr: Evet

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: minutes
tr: dakika

en: hour
tr: saat

en: About
tr: Hakkında
