Pop-up Question Redirect (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە
