Postcode (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Country
az: Ölkə

en: Width
az: Eni

en: Default value
az: Standart qiymət
